ایمن نگاه جاده


 صدای مشتری    09381009056

BMW در مقابل Merceds / نبرد برندهای لوکس

مقدمه:

BMW – Mercedes ، دو برندی هستند که در هر بحثی در مورد خودروهای لوکس از آنها نام برده می شود. خودروسازان آلمانی در حال حاضر دو برند پرفروش در بخش خودروهای گران قیمت هستند. مهندسی و کیفیت وسایل نقلیه ای که آنها تولید می کنند از بسیاری جهات قابل توجه است. این دو شرکت بیش از یک قرن است که رقیب یکدیگر بوده اند. چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ کدام برند بین BMW و Mercedes Benzبهتر است؟
اگر بتوانید ماشینی از هر دو برند را نگه دارید خوش شانس هستید. اما بیشتر مردم آن تجملات را ندارند. در این صورت کدام را انتخاب می کنید؟ Mercedes Benz یا BMW

برای خرید انواع چراغ های خودرو از وبسایت
نورگستر بسحق کلیک کنید

تفاوت های قابل توجه:BMW در مقابل Mercedes Benz

صاحبان خودرو برای پاسخ به این سوال که Mercedes Benz بهتر است یا BMW باید مانعی را که در ذهنشان وجود دارد را برطرف کنند. به طور دقیق تر، هیچ نوع بهتری وجود ندارد. آنها هر دو “بهترین” هستند. برای درک آسان تر، درست مانند انتخاب بین پپسی و کوکا کولا است، اما در صنایع خودرو، بنابراین پاسخ به این سوال کلی بدون بررسی دقیق غیرممکن است.
در عوض، توصیه می‌کنیم هر دوی این خودروها را بر اساس اجزای هر وسیله نقلیه مقایسه کنید. برای اینکه بدانید رانندگان چه می خواهند، یک تصمیم کاملاً آگاهانه مورد نیاز است. سپس، صاحبان خودرو می‌توانند تصمیم بگیرند. که کدام ویژگی‌ها و اولویت‌ها را در بهترین دوست روزمره خود می‌خواهید. به همین دلیل، مقایسه را بخوانید تا به آنها امتیاز دهید و قبل از تصمیم گیری برای خرید تصمیم خود را بگیرید.

1.تاریخچه

BMW سفر خود را در سال 1916 به عنوان تولید کننده موتور هواپیما آغاز کرد. سپس تمرکز خود را به تولید خودرو و موتور سیکلت معطوف کرد. دفتر مرکزی این شرکت در مونیخ، آلمان، فعالیت خود را در چندین کشور در سراسر جهان اجرا می کند.
مرسدس بنز در سال 1926 به عنوان بخشی از دایملر AG تاسیس شد. این شرکت در اشتوتگارت آلمان واقع شده است و به تولید وسایل نقلیه لوکس، کامیون، اتوبوس و اتوبوس معروف است.
 BMW & Mercedes
BMW در مقابل Merceds / نبرد برندهای لوکس

برای خرید انواع چراغ های خودرو از وبسایت
نورگستر بسحق کلیک کنید

در مقایسه BMW – Mercedes Benz،اول همیشه بر مهندسی وسایل نقلیه و ساخت موتورهای قدرتمند تمرکز کرده است، زیرا خود را «ماشین رانندگی نهایی» توصیف می‌کند. برعکس، Mercedes Benz همیشه می‌خواسته است که نهایت راحتی را برای مشتریان خود تضمین کند.
در سال های اخیر، به نظر می رسد که برندها تمرکز خود را با یکدیگر عوض کرده اند. به عنوان مثال، مرسدس بنز خودروهای پرفورمنس زیادی را عرضه کرده است، در حالی که BMW مشغول راحت ‌ترکردن وسایل نقلیه خود است.
اما چگونه می دانید کدام برند برای شما بهترین است؟ این نکات مقایسه بین BMW _ Mercedes ،می تواند برای پاسخ به این سوال مفید باشد که Mercedes Benz یاBmw ،بهتر است.

2.طراحی

این یک واقعیت است که هیچ راننده ای مایل به خرید یک ماشین زشت نیست، مهم نیست که چقدر قدرتمند یا قابل اعتماد باشد. اگر راست گفته شود، برخی از مالکان خودرو حتی وسیله نقلیه خود را بر اساس چشم انداز خودرو انتخاب می کنند تا عملکردشان.با این حال، این BMV Vs_ Mercedes، دو تا از زیباترین و خوش ساخت ترین برندهای خودرو است. بنابراین رانندگان هیچ نگرانی در مورد دریافت یک وسیله نقلیه غیرجذاب ندارند. در عوض، این بخش به جای اینکه بداند کدام بهتر است، BMV Vs – Mercedes Benz ، بر روی مزایا و امکاناتی که مالکان خودرو از هر نوع ترجیح می دهند، تمرکز می کند.

خارجی

بدیهی است که نمای بیرونی نقش حیاتی در انتخاب خودرو مردم دارد. همه مایل به یک ماشین پر زرق و برق و براق هستند که مورد حسادت و دوست داشتن سایر صاحبان خودرو باشد. خوشبختانه، BMW و Mercedes هر دو می توانند این را با سبک تعریف شده خود ارائه دهند.
با تغییر در طراحی،ازشرکت “sharknose” to “kidney grill”،خود را به عنوان یک برند خودرویی به روز و همیشه رو به جلو ثابت کرد. از سوی دیگر، مدل های Mercedes به دنبال داشتن یک سبک بیرونی لوکس،براق ودارای ظرافت هستند.درحالی که مدل‌های خودروی BMW تمایل دارند کابین‌هارابه سمت عقب داشته باشند و آنها را رو به جلوجلوه دهند، Mercedes Benz به مدل‌های آن‌ها شکلی ساده و بدنه بلندتر می‌دهد.

داخلی

وقتی صحبت از فضای داخلی خودرو به میان می‌آید Mercedes Benz-BMW ‌ بر طراحی‌های منحصربه‌فرد خود تمرکز می‌کنند و هر دو کیفیت Mercedes -BMW در سطح بالایی قرار دارند. اکثر مدل‌های خودروی BMW از نظر ارگونومی دوستانه طراحی شده‌اند. برای دقیق تر، همه چیز مرتب شده و به راحتی قرار گرفته است: دکمه های ماشین، سیستم های تعویض معتدل، سوئیچ های صدا، تنظیم های رادیویی… با یک انگشت قابل دسترسی هستند. این باعث می شود رانندگی یک تجربه لذت بخش باشد.
از سوی دیگر، Mercedes قطعا پادشاه تنظیمات داخلی لوکس است. ما در مورد فضای داخلی با کروم، چرم، چوب مدرن و وسایل راحتی دیوانه کننده در داخل صحبت می کنیم. فضای داخلی مرسدس دنیای متفاوتی است. علاوه بر این، هر دو BMW در مقابل Mercedes در بخش فناوری مانند دکمه های موتورکیل -استارت و kill-start هستند که می توانند از راه دور روشن و خاموش شوند.
اگر به راحتی کابین و سبک داخلی فکر می کنید، مرسدس بنز نسبت به رقیب خود برتری دارد.اگر S-Class یا E-Class رابا هرخودروی BMW مقایسه کنید، این ایده را دریافت خواهید کرد. اما خودروهای BMW در همه مدل‌ها استانداردی را حفظ می‌کنند، در حالی که برخی از مدل‌های مرسدس مانند ساب کامپکت CLA می‌توانند بسیار ناامید شوند.

3.قابلیت اطمینان

بسیاری از رانندگان این سوال را دارند که آیا Mercedes Benz قابل اعتمادتراز Bmw است؟این درست است که تمام خودروهای ساخت آلمان دارای امتیاز .بالایی هستند
BMW & Mercedes
BMW در مقابل Merceds / نبرد برندهای لوکس

برای خرید انواع چراغ های خودرو از وبسایت
نورگستر بسحق کلیک کنید

بنابراین، تصمیم گیری در مورد اینکه کدام برند قابل اعتمادترین است کمی گیج کننده است. مرسدس از این نظر بهترازBMWاست؟ خوب، نه واقعا

Mercedes Benz ازنظرقابلیت اطمینان با PRE-SAFE® از سایر رقبا جلوتر است. این سیستمی است که در صورت وجود یک خطر بالقوه، که حتی قبل از اعتراف رانندگان آغاز شده است، به دنده وارد می شود. تمام شیشه ها بسته می شوند، سیستم ترمز به طور خودکار درگیر می شود و کمربندهای ایمنی در حال استفاده با هدف محافظت از رانندگان و افراد داخل آن بسته می شوند. در بیشتر موارد، زمانی فعال می‌شود که سیستم تشخیص دهد برخوردی در شرف وقوع است و راهی برای اجتناب از آن وجود ندارد.
مدل های BMW نیز به سیستم ایمنی مشابه ی به نام APS (سیستم حفاظت فعال) مجهز هستند. با این حال، یکی از مزایای BMW ترمینال ایمنی باتری است که Mercedes Benz در زمان نگارش این مقاله از آن بی بهره است. در جزئیات، تمام خمیر، پمپ بنزین و دینام را از کار کردن به منظور جلوگیری از آسیب بیشتر متوقف می کند. ناگفته نماند که قفل درهای خودرو باز می شود، چراغ های خطر پس از تصادف به طور خودکار روشن می شوند. و هر دوی این سیستم ها به برندهای خود کمک می کنند تا در رتبه بندی ایمنی رتبه بندی شوند.

4.ضمانتنامه

هنگامی که در مورد قابلیت اطمینان خودرو صحبت می شود، گارانتی بخش اساسی است. BMW-Mercedes Benz هر دو ضمانت‌های یکسانی را برای تمام مدل‌های خودروهای لوکس خود ارائه می‌کنند. ۵۰۰۰۰ مایل یا چهار سال رانندگی. با این وجود، BMW در حالی که گزینه های پوشش نامحدودی را ارائه می دهد، دست برتر را دارد. به طور دقیق تر، مدل های BMW با سوراخ زنگ زدگی و خوردگی در حداقل دوره 12 سال می توانند این پوشش را دریافت کنند. مرسدس این بسته گارانتی را ندارد. بنابراین اگر می‌پرسید کدام یک بهتر است، BMW یا Mercedes Benz ، در گارانتیBMW از این نظر 1-0 است.
خودروهای هر دو برند بسته به نحوه استفاده شما، فرسودگی و پارگی طبیعی را تجربه خواهند کرد. ممکن است لازم باشد مبلغ خوبی را برای تعمیر و نگهداری و تعویض قطعات گران قیمت خرج کنید. وسایل نقلیه آنها بیشتر از اکثر برندهای اقتصادی دوام خواهند داشت.
بیشتر ببین آیا BMW با کتابچه راهنمای کاربر خداحافظی می کند؟ داستان پشت لوگوی Mercedes بنز چیست؟ با این حال، شما نمی توانید از هزینه های نگهداری سنگین و تماس های مداوم برای بازدید از کارگاه فرار کنید. خودروهای مرسدس به فناوری پیشرفته پیچیده ای مجهز هستند که تنها با قطعات تامین کننده قابل تعمیر هستند. در واقع، هر دو خودروساز مجموعه ای از ویژگی ها و فناوری های جدید را در خودروهای خود معرفی کرده اند تا تقاضای بازار را برآورده کنند. به همین دلیل، این خودروها اکنون در معرض خطر بیشتری برای شکستن قطعات هستند 4 رتبه بندی ایمنی هنگام مقایسه ویژگی های ایمنی BMW در مقابل مرسدس نمی توانید یک برنده واضح را انتخاب کنید. با این حال، خودروهای BMW در این بخش کمی بهتر عمل می کنند، زیرا دو رتبه بندی ایمنی کامل 10 را در فهرست موجودی خود دارند. سری X1 و 2 طبق گزارش سایت euroncap، مدل 13 با امتیاز 9/9 بسیار پایین است، در حالی که X3 با امتیاز ایمنی 9/7 فاصله چندانی ندارد Mercedes Benz یک امتیاز کامل 10 را با خودروهای اجرایی کلاس E خود کسب می کند در حالی که GLE و C کلاس به ترتیب با امتیاز 9/7 و 9/3 دنباله رو دارند.پنج عملکرد قابل درک است که تاریخچه، طراحی، قابلیت اطمینان و ایمنی دغدغه های اساسی برای هر راننده است. با این حال، عملکرد خودرو ویژگی است که صاحبان خودرو می توانند واقعاً مقایسه کنند و تصمیم بگیرند که کدام وسیله نقلیه مورد علاقه آنهاست. قبلاً اشاره کرده‌ایم که BMW با تمرکز بر ویژگی‌های رفاهی، به دنبال نفوذ به یک جمعیت جدید مصرف‌کننده بوده است. از سوی دیگر، Mercedes Benz به سمت تولید خودروهای پرفورمنس حرکت کرده است. با این حال، با در نظر گرفتن عملکرد، BMW همچنان بهترین است. چندین خط با عملکرد بالا از جمله سری 4، سری 3، سری 2، X5 و X4 دارد. بهترین خودروهای اجرایی سری 5 است. Mercedes خودروهای زیادی برای رقابت با چشم گیری نسبت به ماشین‌های با عملکرد بالا یBMW ، ندارد. اما اگر می‌خواهید یک مرسدس بنز با عملکرد بالا رانندگی کنید، همچنان می‌توانید به سراغ خودروهای کلاس S-CLS- SLبروید.مدل های BMW معمولا سبک تر از یک خودروی معمولی مرسدس بنز هستند. تفاوت وزن برای خودروهای BMW در مانور در اطراف پیچ ها و همچنین هنگام رانندگی سریع مفید خواهد بود. حتی اگر Mercedes Benz مزیت اندازه موتور را دارد، عدم مانورپذیری می تواند مشکلاتی را هنگام رانندگی ایجاد کند. ناگفته نماند که به سوخت بیشتری نیاز دارد.
BMW در مقابل Merceds / نبرد برندهای لوکس
BMW در مقابل Merceds / نبرد برندهای لوکس

برای خرید انواع چراغ های خودرو از وبسایت
نورگستر بسحق کلیک کنید

سخن پایانی:

هردو برند لوکس وگران هستند.اگر به دنبال پس انداز پول هستید، به جای دیگری نگاه کنید. فرقی نمی‌کند که این بخش سدآن‌های کوچک، خودروهای سایز متوسط یا شاسی‌بلندهای لوکس ساب کامپکت باشد، باید مقدار زیادی پول برای خرید یک BMW و یا یک مدل Mercedes خرج کنید.

BMW Vs Mercedes: Notable Differences

  1. History
  2. Design
  3. Reliability
  4. Safety Ratings
  5. Performance
  6. Price

ترجمه مقاله : محمد نادری

نورگستر بسحق کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...